همه چیز درباره کاندوم زبانی Oral Condom:

کاندوم زنانه يا FC چيست؟
کاندوم زنانه (Female Condom) به صورت لوله اي پلاستيکي، نازک و قابل انعطاف از جنس پلي اورتان (polyurethane) ساخته شده است که طول آن در حدود 17 سانتيمتر مي باشد که در حين رابطه جنسي توسط زن استفاده مي شود.
اين نوع کاندوم کاملا داخل مهبل را مي پوشاند و از بارداري ناخواسته و انواع بيماري هاي منتقله ار راه جنسي مانند ايدز پيشگيري مي نمايد.
ويژگي هاي کاندوم زنانه
در هر دو انتهاي کاندوم يک حلقه انعطاف پذير وجود دارد. حلقه انتهايي بسته لوله، داخل مهبل قرار مي گيرد تا در هنگام مقاربت کاندوم را در داخل مهبل نگه دارد. حلقه انتهايي باز لوله در راه ورودي مهبل و خارج از آن قرار مي گيرد. اين حلقه مانند يک راهنما هنگام دخول عمل مي کند.

رعایت بهداشت هنگام رابطه جنسی دهانی اهمیت ویژه ای دارد . در خارج از ایران پن هایی وجود دارد که یک صفحه از جنس لاتکس طبیعی بوده که با قرار دادن مطابق تصاویر زیر روی ناحیه تناسلی خانم ها می توان رابطه دهانی و تحریک زبانی داشت. اینکار علاوه بر جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی بین زوجین باعث عدم انتقال بوی ترشحات واژن به شریک جنسی می شود.

سکس دهانی
کاندوم زبانی3
کاندوم زبانی مولینا
کاندوم زبانی داخلی

در بازار ایران با توجه به عدم شناخت مردم نسبت به این کالا واردکننده هم انگیزه ای برای واردات یک محصول ناشناخته ندارند اما کسانی که تمایل دارند که حتما از این پن ها استفاده کنند می توانند از طریق کاندوم مردانه و یا زنانه خودشان این پن ها را درست کنند : (تصاویر زیر را مشاهده کنید)

3-Oral-sex-

اگر تمایل دارید که سطح صفحه پن خود بزرگتر باشد می توانید همین روش را برای کاندوم زنانه استفاده نمایید :

کاندوم زبان

لینک خرید کاندوم زنانه در سایت (کلیک نمایید)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید